Сигнал №98

ID98

Клони на дървета за изрязване

Начало07.11.2018

Паднало дърво

Място/адрес: ул. „Генерал Гурко“ 51, 6000 кв. Славейков, Стара Загора, България

Описание: Моля да бъдат орязани клоните на дърветата от източната и южната страна на сградата ни - ул.Генерал Гурко 51, клоните допират сградата на четвъртия етаж! Преди няколко дни падна голям сух клон на ул.Иван Асен II и момента има по-малък клон който може да падне всеки момент. Благодаря предварително.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 15.06.2020 16:28
    Сигналът е отработен от Звено "Озеленяване и комунални дейности".
  • 07.11.2018 16:10
    Предаден на Отдел " Инвестиции и управление на проекти".

  Всички видове сигнали