Сигнали

Филтър за сигнали

ID2470

Отчупен клон заседнал на дърво

Начало10.04.2021

Иман отчупен клон от дърво с размер по-голям от 2 метра, който е заседнал на дървото и има непосредствена опастност да падне и да нарани някого, понеже се намира точно над тротоара и е в близост до ОУ Кирил Христов, което прави ситуацията още по-критична заради постоянно преминаващите деца.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.04.2021 15:00   Време текущ статус: -14 денa

ID2424

Теч от шахта на детска площадка на алеята към Летен театър

Начало29.03.2021

Здравейте, Бих желал да обърна Вашето внимание на техническа неизправност. В продължение на няколко месеца се наблюдава теч от шахта на чешма намираща се на детската площадка на алеята за Летен театър. Водата тече по асфалтовата алея и я разрушава. През зимата замръзва, което представлява опасност за преминаващите. Определено тази неисправност се игнорира от служителите на звено "Озеленяване и комунални дейности". Прилагам фотографии, както и карта с отбелязано мястото на теча.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.04.2021 16:00   Време текущ статус: -14 денa

ID2368

Теч от шахта в района на фонтан

Начало10.03.2021

Здравейте, Бих желал да съобщя теч от шахта на чешма намираща се северно от фонтан "Жабките", в началото на алеята водеща към параклис "Св. Теодор Тирон". Водата тече по асфалтовата алея и я разрушава. Въпреки подаден сигнал (2307 / 16.02.2021) и получен отговор, че проблемът е отстранен, на практика течът продължава. Определено служителите на звено ОКД не изпълняват добросъвестно своите задължения. Надявам се да бъдат предприети съответни мерки включително и да бъде потърсена отговорност.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 19.03.2021 00:00   Време текущ статус: -56 денa

ID2351

Опасни дупки

Начало05.03.2021

Меката настилка на места е повредена, в следствие на което по-малките деца се спъват и падат. Оградата е с липсващи и счупени елементи.

  Статус: В процес   Присъединени: 99
  Срок текущ статус: 30.06.2021 00:00   Време текущ статус: 47 денa

ID2331

Счупено и неработещо улично осветление!

Начало24.02.2021

Счупено и неработещо улично осветление на бул. М. М. Кусев в отсечката между ул. Христо Ботев и ул. Генерал Гурко, от страната на Очен център "Верея". Осветлението е повредено вече повече от година! Оправете го така, както е направено между ул. Христо Ботев и ул. Братя Жекови! Счупените лампи са 3 бр.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 04.03.2021 16:00   Време текущ статус: -71 денa