Сигнали

Филтър за сигнали

ID380

Има ли срок за отговор на подаден сигнал?!

Начало13.05.2019

Въпросът ми към Община Стара Загора е дали има срок за отговор на подадените сигнали или за да бъде обърнато внимание е необходима среща с г-н Кмета. Става въпрос за подадения преди три седмици от мен сигнал №338 за незаконно строителство . Строежът напредва при непрекъснат шум, съсобствениците на сградата се притесняват , а отговор от Общината няма. Надяваме се на бърза реакция и отговор!

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 17.05.2019 00:00   Време текущ статус: -8 денa

ID322

Смяна на плочки и тротоари

Начало10.04.2019

На улица "Илинден" е започнат цялостен ремонт-подмяна на плочки и тротоар.Видимо пред кооперацията на улица "Илинден "9 няма да се сменят плочки и бордюри.Плочките пред кооперацията са напукани, излющени,криви и видимо в недобро състояние. Моля да отговорите,защо пред нашата кооперация няма да се извърши ремонт? Отсрещната кооперация е по-нова по строителство ,но се сменят плочките или в България има двоен стандарт.

  Статус: В процес   Присъединени: 4
  Срок текущ статус: 30.04.2019 00:00   Време текущ статус: -25 денa