Сигнали

Филтър за сигнали

ID1290

Сухи и опасни клони на дървета

Начало02.05.2020

От 15 години клоните на дърветата в участъка ул Гурко 20 не са пипани.Има сухи клони които опират в фасадите на сградите и удрят стъклата.Може да счупи стъкло и да нареже пешеходци.Има и сухи и висящи клони.Ако паднат може да наранят пешеходци.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 14.05.2020 00:00   Време текущ статус: -24 денa

ID1183

Светещи маркировки и настилки в неосветени паркове и улици

Начало26.03.2020

Светещи (луминесцентни и флуоресцентни) бои, произведени на основата на луминофор, луминесцентни и флуоресцентни пигменти. 30 мин. контакт с източник на естествена или изкуствена светлина се зарежда и я отдава (свети) в тъмното в продължение на 6-8 часа.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 09.04.2020 00:00   Време текущ статус: -59 денa

ID1181

Настилка за подмяна на външно стълбище.

Начало26.03.2020

Настилка за подмяна на външно стълбище,което не е отразено със скица в административния план на града като съществуващо,но изградено върху общински терен.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 09.04.2020 00:00   Време текущ статус: -59 денa

ID1100

Безопасно пресичане

Начало25.02.2020

Здравейте, Моята молба е свързана с безопасността относно пресичане на скоро ремонтираната ул. Иван Вазов. Лично аз като пешеходец и шофьор, който слага безопасността на първо място мисля, че пешеходнта пътека до магазин Лидл и до кучешката градина с магазин Кауфланд би било изключително безопасно ако са от възвишен тип (легнал полицай). Целодневно съм ставал свидетел на неспазване на ограничението за скорост от шофьорите по улицата и мисля че това е много ефективен начин.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 25.02.2020 17:00   Време текущ статус: -102 денa

ID385

Паркинг зала ДЗУ

Начало14.05.2019

Здравейте, За да подкрепяме спортните изяви и отбори в гр. Стара Загора, посещаваме мачавете провеждащи се в спортна зала ДЗУ. Паркинга е в ужасно състояние,а там по време на мач особено на Берое мъже, няма място за паркиране. Той е с множество дупки и неравности, а когато е валял дъжд с огромни локви и кал, което затруднява предвижването на феновете и колите. Моето предложение е да бъде3 асфалтиран. Това много би улеснило гражданите и предпазило автомобилите ни. Благодаря, *******************

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 31.05.2019 00:00   Време текущ статус: -373 денa