Сигнали

Филтър за сигнали

ID1039

Изоставен автомобил.

Начало02.02.2020

Изоставен автомобил WV passat. Автомобилът е изоставен от 3 години. Изтекли са всички законни срокове през, които автомобила може да домува на общинско паркомясто. Залепено му е предупреждение за премахване, чиито срок също е изтекъл.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 16.02.2020 00:00   Време текущ статус: -7 денa