Сигнали

Филтър за сигнали

ID1199

Кучета

Начало01.04.2020

От около две седмици , от както е обявена карантината и се обезлюди навън, глутница от 9-10 кучета обикаля около блоковете , лаят денонощно и предизвикват страх и безпокойство на живущи и минаващите в квартала. Моля вземете мерки преди да се е случило нещо неприятно!!!

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.05.2020 00:00   Време текущ статус: 53 денa

ID1193

Безстопанствени кучета

Начало30.03.2020

Здравейте отново Преди повече от седмица подадох сигнал за четени безстопанствени кучета.За съжаление в момента са шест на брой.Като настъпи вечер е кошмарно и особено трудно да се заспи поради силното им лаене,а за хвърляне на боклук вечерно време е почти немислимо.Умолявам ви да предприемете мерки докато не са нахапали някой ,че и дори поради бройката им може и до нещо по сериозно да се стигне.Във ваши ръце е бих казал някой човешки живот.Много се надявам на адекватни мерки.Благодаря

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 14.04.2020 00:00   Време текущ статус: 7 денa

ID1173

Агресивни бездомни кучета

Начало23.03.2020

Глутница от 10 кучета се е настанила в недовуршен строеж на територията на бившето ГУСВ. Спускат се след пешеходците. Лаят непрестанно и са агресивни.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 23.04.2020 18:00   Време текущ статус: 17 денa

ID1152

Бездомни кучета

Начало16.03.2020

Здравейте От доста време в райнът има 3 бездомни кучета, лично аз обичам много кучетата и нищо против животинките нямам , но когато са много и вечерно време си е страшничко , особенно за малките деца Ще сме безкрайно благодарни ако предприемете някакви мерки И да вметна ,че не са от ден,два а от доста месеци Благодаря предварително

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 17.03.2020 00:00   Време текущ статус: -21 денa

ID1095

Безстопанствени кучета

Начало24.02.2020

В продължение на седмица около адрес ул. Сърнена гора No 14 в Малкия Железник се разхождат 3 броя кучета, които имат агресивно поведение.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 28.02.2020 10:00   Време текущ статус: -38 денa

ID1084

Бездомни кучета

Начало14.02.2020

Глутница кучета на ул. 8ми артелерийски полк.

  Статус: В процес   Присъединени: 1
  Срок текущ статус: 20.02.2020 00:00   Време текущ статус: -47 денa

ID915

Глутница кучета

Начало25.11.2019

Здравейте, в района на параклиса се нахожда глутница от 10 кучета. Преди няколко години на същото място ме бяха заобиколили 6-8 кучета, а навън беше -10. Поединично животните не проявяват агресия, но сформирайки глутница и зимно време, нещата стават различни. Затова и маркирането на животноте и връщането им на местата, от където са заловени е крайно неефективен подход. Моля общината да предприеме необходимите мерки, за решаване на този проблем.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 29.11.2019 00:00   Време текущ статус: -130 денa