Сигнали

Филтър за сигнали

ID1350

Незаконно строителство

Начало18.05.2020

Зад моя имот има под наем Молитвен дом И незаконно се строй тоалетна и част от имота ми вид ограда се събори моля са съдеиствие наемателът не е предоставил никакво разрешително за строежа на тоалетна зад моя имот

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 19.05.2020 00:00   Време текущ статус: -15 денa

ID1349

Незаконно строителство

Начало18.05.2020

Зад моя имот има под наем Молитвен дом И незаконно се строй тоалетна и част от имота ми вид ограда се събори моля са съдеиствие наемателът не е предоставил никакво разрешително за строежа на тоалетна зад моя имот

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 19.05.2020 00:00   Време текущ статус: -15 денa

ID1309

Нерегламентиран ремонт

Начало05.05.2020

Здравейте! Моля да обърнете внимание на ремонт в апартамент 4, етаж 1 в жилищен блок на ул. Димитър Наумов 5А. Строителната бригада изнесе отводнителните тръби извън апартамента, като така наруши целия облик на жилищната сграда. Техникът взима решения ден за ден, в момента апартамента е изкърен буквално целия (стени и т.н.) . Никой от съседите ми не знае дали има разрешение от Общината за проекта си, дали няма изкъртени носещи стени, понеже жилищния блок е изграден на системата на пълзящ кофраж!

  Статус: В процес   Присъединени: 1
  Срок текущ статус: 25.05.2020 00:00   Време текущ статус: -9 денa

ID952

ОПАСНО НЕПРАВОМЕРНО СТРОИТЕЛСТВО ЮЖНО ОТ БЛОК КАЗАНСКИ 42

Начало10.12.2019

Молим за проверка на строителството, което е на границата на нашата собственост, а вибрациите разтърсват цялата ни сграда. Молим и изискваме замерване на вибрациите от експертна комисия и спиране на неправомерните строителни дейности. Молим да бъдат спазени нормите по ЗБУТ . Молим да бъде спазена обедната тишина между 14:00 и 16:00 часа. В сградата ни живеят предимно семейства с малки деца. Молим Ви да се погрижите за безопасността на Нас и Нашите деца!

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 27.12.2019 17:00   Време текущ статус: -158 денa

ID551

Терасигейт

Начало10.07.2019

Ул. Евридика 1 последния етаж строеж на терасата. На улицата падат строителни материали. 1.Има ли издадено строително разрешение? 2.Има ли констатирано незаконно строителство от Дирекция Контрол по строителството към Община Стара Загора? 3.Ако има незаконно строителство - има ли издадена заповез за премахването му?

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 21.07.2019 00:00   Време текущ статус: -318 денa

ID382

проблемен строеж в ж.к. Казански

Начало13.05.2019

Без предупреждение на живущите "строителни инвеститори" на парцел между няколко блока в кв. Казански (20, 32, 33), разчистват с багер в пространството си за строеж, като събарят големи дървета в опасна близост до паркиралите автомобили. Освен това шумът от строителните работи започва от 8 сутринта и продължава през целия следобед - явно нарушава часовете за спазване на режим в жилищни зони. Като по-мащабен 3-ти проблем е въпросът как е получено разрешителното им? Искаме проверки и информация!!!

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 31.05.2019 00:00   Време текущ статус: -369 денa