Сигнали

Филтър за сигнали

ID692

Тротоар

Начало29.08.2019

Здравейте, миналата седмица имаше теч на вода пред блока, в който живея. Спряха теча на вода, но след себе си оставиха нелицеприятна гледка за хората живеещи в този блок и заобикаляне на чакъла, който сложиха от преминаващите коли. Не е нормално да бъде оставено в този вид. Преди известно време бях подала сигнал за несветещо осветление, както и за неправилно паркиране - нямаше резултат. Нядявам се този път да се обърне внимание на проблема.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.10.2019 10:27   Време текущ статус: 43 денa