Сигнали

Филтър за сигнали

ID1570

Опасни клони на дърво

Начало16.07.2020

Искам да сигнализира за опасно ниски клони на дърво! Дървото е зад операта, клоните му са ниски и скосени, което ги прави опасни! Вчера минавайки отта си сцепих главата и се наложи намесата на хирург и шевове! Моля да вземете мерки! Благодаря!

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 21.07.2020 16:00   Време текущ статус: -21 денa

ID1533

Опасно дърво

Начало06.07.2020

Моля да се вземе под внимание голямо дърво тип орех находящо на улица Ген. Скобелев между номер 14 и номер 17. Моля да бъде извършено изрязва на опасните клони надвиснали над улицата и тротоара . Причини падащи клони , играещи деца всекидневно под него и причиняване на видими щети на автомобилите когато почнат да падат орехи , съответно проблеми с застрахователи и непризнаване на щетите от тяхна страна и така вече пове1е от 10г В противен случай ще се обърнем към съда за разрешаване на казуса.

  Статус: В процес   Присъединени: 1
  Срок текущ статус: 31.08.2020 00:00   Време текущ статус: 20 денa

ID1512

Падащи клони от не покастрени дървета

Начало02.07.2020

Здравей те. На този адрес има много голяма липа и орех преди години ги подрязаха защото опираха в кабелите на тока но сега е отново така и от време на време падат сухи клони върху автомобилите както се вижда от снимките , а там ежедневно играят малки деца. Ще помоля повъзможност да бъдат покастрени .Благодаря

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 03.07.2020 00:00   Време текущ статус: -39 денa

ID1510

Дърво със счупени и висящи клони.

Начало02.07.2020

Върбата се намира зад блока на адрес Отец Паисий 88. Блока се намира на юго-източния ъгъл на кръстовището на Отец Паисий и Цар Борис. Заден двор с гаражи. Два клона на дървото са се счупени и висят опасно на кората си.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 09.07.2020 00:00   Време текущ статус: -33 денa

ID1433

Опасно изсъхнало дърво

Начало11.06.2020

Стара изсъхнала голяма черница представлява пряка опасност за живущи и преминаващи пешеходци. Дървото се клати и е особено опасно в сегашния период на летни бури и силни ветрове. Деца често играят около него. Моля да бъде премахнато преди да се случи неприятен инцидент. Благодаря.

  Статус: В процес   Присъединени: 2
  Срок текущ статус: 31.07.2020 00:00   Време текущ статус: -11 денa

ID1369

Опасни клони на дърво на ул.

Начало22.05.2020

Здравейте, искам да сигнализирам за дърво, чиито клони представляват опасност за прозорците на фирмата ни. Дървото е до входа на бизнес сградата на адрес ул. "Любен Каравелов" 65. Липата е много голяма, стига до третия и четвъртия етаж, клоните са големи и се удрят в прозорците ни. При една голяма буря има опасност да се счупят. Моля да обърнете сериозно внимание на сигнала ми, защото влизаме в сезона на бурите! Спорен ден, Мина Величкова

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 22.06.2020 17:33   Време текущ статус: -50 денa

ID1368

опасност от инцидент

Начало21.05.2020

Собственици на 48 бр. гаражни клетки, находящи се на посочения адрес подаваме сигнал за паднали дървета и опасно надвиснали клони над част от гаражните клетки. Построени през 1996 г., а дърветата от тогава са самоизрастнали в непосредствена близост до западната опорна стена на гаражите като застрашават целостта им. На покрива на гаражите играят деца и има опасност за живота им.Терена е общински и се намира в пространството източно от жилищен блок на ул.Стефан Стамболов №38Б.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 22.06.2020 18:00   Време текущ статус: -50 денa

ID1357

Опасни дървета

Начало19.05.2020

Здравейте Има няколко дървета, които представлят опасност за минувачите и автомибилите. Две, три от тях се намират западно от улица "Евлоги Георгиев" 66 . Те имат много изсъхнали клони (доста дебели), които всеки момемнт могат да паднат. Другото дърво ер много голямо и е разположено в двора на детска градина №7. То пък е разперило клони над улицата и в градината и представлява опасност за децата, персонала и минувачите. Моля да се вземат адекватни мерки предвид пролетните бури, които се очакват.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 29.05.2020 00:00   Време текущ статус: -74 денa

ID1275

Паднало дърво в езеро

Начало29.04.2020

Здравейте, от управата на Парк-Хотел "Стара Загора" подаваме сигнал за паднало дърво във водата на езеро "Загорка" под северния мост.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 29.04.2020 00:00   Време текущ статус: -104 денa

ID1273

Ул Метрополит Методи Кусев

Начало29.04.2020

Неокосени тревни площи по продължението на двойния тротоар от Ул Столетов до парк аязмото и увиснали клони на липите, които затрудняват видимостта по улицата и в двете посоко

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 29.04.2020 00:00   Време текущ статус: -104 денa