Сигнал №913

ID913

Опасни клони

Начало24.11.2019

Паднало дърво

Подаден от: Мария Ташева

Място/адрес: бул. „Митрополит Методи Кусев“ 56А, 6000 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Опасни висящи пречупени клони по цялата алея на бул. М.М.Кусев от Столетов до Августа траяна

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 29.11.2019 14:00   Време текущ статус: -190 дни

  История на промените

  • 25.11.2019 08:30
    Предадено на звено ОКД, Горан Русев

  Всички видове сигнали