Сигнал №872

ID872

опасен изкоп

Начало29.10.2019

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Димитър Карамихов

Място/адрес: бул. „Цар Симеон Велики“ 96, 6000 кв. Славейков, Стара Загора, България

Описание: В двора зад кооперацията на адреса е изкопан дълбок изкоп(около 2м дълбок, 8м дълъг и 2м широк), който вече повече от месец не е запълнен. Мястото на изкопа не е надлежно обезопасено(само подпрени мрежи) и е опасно за преминаващи(особено вечер) деца и възрастни хора.Притеснение на живущите също, е че корените на 3 големи дървета са подкопани и при по-силен вятър и дъжд може да паднат върху автомобили, сгради и дори върху хора. Проблем е праха и мръсотията в центъра на най-добрия град за живеене.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 05.11.2019 00:00   Време текущ статус: -215 дни

  История на промените

  • 29.10.2019 16:06
    Сигналът е предаден към Зам. кмет "Хуманитарни дейности" на Община Стара Загора.
  • 29.10.2019 15:58
    Екип Инспекторат- при извършената проверка и разговор с гражданка се разбира, че при изкопните разботи са намерени археологически ценности и се чака комисия от Министерство на културата. Екипът е обезопасил мястото със сигнална лента доколкото е възможно, направен е и снимков материал.
  • 29.10.2019 14:33
    Сигналът е предаден към Звено "Инвеститорски контрол".

  Всички видове сигнали