Сигнал №8526

ID8526

Не почистени дървета

Начало20.06.2024

Друго

Подаден от: Янка Драгова

Място/адрес: Стара Загора бул.Нилола Петков 41Нарязани

Описание: Нарязани дървета ,върху пейките и зелената площ.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 10.07.2024 23:09
    Сигналът е предаден към Звено "Озеленяване и комунални дейности".
  • 20.06.2024 11:14
    Сигналът ще бъде предаден по компетенция.

  Всички видове сигнали