Сигнал №8493

ID8493

Опасни Кучета

Начало17.06.2024

Безстопанствени кучета

Подаден от: Венцислав Славов

Място/адрес: Самара 3, ж.к. Самара 3 18, 6009 Стара Загора, България

Описание: Здравейте, пиша Ви във връзка с нарастването броя на бездомни кучета в Кв. Самара 3. Става въпрос за междублоковото пространство между блок 8 и блок 18, там живеят доста майки с малки деца, но и за възрастните представляват проблем тези кучета. При последното преброяване бяха преброени 9 бездомни кучета. Вече има 2 нападения над деца както и 2 над възрастни хора от тези кучета. Всички от квартала ще сме благодарни ако вземете мерки относно проблема. Благодаря предварително.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 1 от 1 потребител

  История на промените

  • 15.07.2024 09:47
    "Приют за безстопанствени животни" - заловеное е 1бр. и има и маркирани кучета , които ходят с бездомни. След като им го вземеш си намира ново куче,
  • 18.06.2024 08:19
    Предадено на „Приют за безстопанствени животни“

  Всички видове сигнали