Сигнал №817

ID817

Бездействие

Начало10.10.2019

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Людмила Костова

Място/адрес: ул. Генерал Гурко 30

Описание: На ул. Ген. Гурко N30 има две дървета които рушат и събарят керемиди от покрива на сградата. След няколко подадени сигнала на горещия телефон, служители на Община Стара Загора са направили оглет и съответно предписание за премахване на опасните клони. От тогава са минали 2 месеца, но не са взети никакви мерки. Моля, отговорете какво трябва да направя и към кой да се обърна за да има действия преди да се случил неприятен инциден.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 17.10.2019 00:00   Време текущ статус: -234 дни

  История на промените

  • 10.10.2019 16:42
    Сигналът е предаден на звено "Озеленяване и комунални дейности".

  Всички видове сигнали