Сигнал №8091

ID8091

Улична лампа

Начало17.04.2024

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Любен Каравелов 53

Описание: Отрязана лампа зад вход 0 и вход А , няма никакво осветление .

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 24.04.2024 00:00   Време текущ статус: -91 дни

  История на промените

  • 17.04.2024 23:29
    Сигналът е предаден към фирма поддържаща ул. осветление

  Всички видове сигнали