Сигнал №805

ID805

СУХИ КЛОНИ

Начало05.10.2019

Подаден от: Николай Колев

Място/адрес: Кв. Казански между бл. 5 и бл. 13 от западната страна

Описание: Върнат ми е отговор от общината, че работата е свършена, сухите клоните ги няма. Днес минавам по същия си маршрут и какво да видя, клоните си висят все така над алеята. Купчинка отрязани "не сухи" клони от някое дръвче не правят работата свършена. PS: Ако недай си Боже стане инцидент лично аз ще съдя общината за несвършената работа, защото това е втори сигнал, който пускам за един и същ проблем.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 31.12.2019 00:00   Време текущ статус: -159 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 07.10.2019 08:38
    Сигналът е предаден към Звено"ОЗеленяване и комунални дейности".

  Всички видове сигнали