Сигнал №717

ID717

Неработеща улична лампа

Начало10.09.2019

Неработещо улично осветление

Подаден от: Александър Павлов Александров

Място/адрес: Евлоги Георгиев 98

Описание: Изгоряла улична лампа от 30дена .

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 23.10.2019 09:14
    ЕЛ КОНТРОЛ ЕООД: Осветителните тела са отремонтирани.
  • 10.09.2019 22:18
    Сигналът е предаден на фирмата поддържаща улично осветление.

  Всички видове сигнали