Сигнал №703

ID703

Неработещо улично осветление

Начало04.09.2019

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Хаджи Димитър Асенов 22

Описание: На улицата Хаджи Димитър Асенов 22 от страна на шесто основно училище, средната лампа не свети от три седмици. По улицата е пълен мрак. Моля за отстраняване на проблема.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 19.09.2019 18:22
    Ел Контрол - Отремонтирани са 3 бр. осв. тела.
  • 05.09.2019 00:27
    Сигналът е предаден на фирмата поддържаща улично осветление.

  Всички видове сигнали