Сигнал №6816

ID6816

Неработеща улична лампа

Начало12.09.2023

Неработещо улично осветление

Подаден от: Лазарина Ненкова

Място/адрес: ул. „Цар Калоян“ 18, 6003 Център, Стара Загора, България

Описание: Уличната лампа, разположена на северния тротоар срещу жилищната сграда на ул. Цар Калоян 18 не работи. Моля да бъдат предприети действия за ремонтирането й, предвид скъсяване на светлата част на деня.

  Статус: Приключен   Присъединени: 1
Оценка: 5 от 1 потребител

  История на промените

  • 03.10.2023 11:05
    Ф-ма „Ел Контрол“- Осветлението е отремонтирано.
  • 13.09.2023 00:10
    Сигналът Ви е насочен към фирма '' Ел Контрол ''.

  Всички видове сигнали