Сигнал №6804

ID6804

Счупени осветителни тела

Начало08.09.2023

Друго

Подаден от: Георги Балтов

Място/адрес: Парк Загорка до кръглия басейн

Описание: Унищожени са 5 лампи с по два глобуса. Глобусите са на парчета на земята.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 4 от 1 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 03.10.2023 11:01
    Ф-ма „Ел Контрол“ -Осветлението е отремонтирано.
  • 09.09.2023 00:23
    Сигналът е предаден по e-mail към фирма Ел. Контрол.

  Всички видове сигнали