Сигнал №6574

ID6574

Неработещо осветление

Начало08.08.2023

Неработещо улично осветление

Подаден от: Станиела Бончева

Място/адрес: ул. „12-ти пехотен полк“ 4, 6008 кв. Васил Левски, Стара Загора, България

Описание: От поне 40 дни едната лампа не работи, другата отново по това време бе избита от големите деца, ползващи игрището. Мястото е детска площадка и спортно игрище между ул.хан Аспарух и 12 ПХП 4.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 03.10.2023 12:19
    Ф-ма „Ел Контрол“-Осветлението е отремонтирано.
  • 09.08.2023 00:22
    Сигналът е предаден към фирма поддържаща ул. осветление

  Всички видове сигнали