Сигнал №6518

ID6518

Липса на улично осветлените

Начало29.07.2023

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Братя Жекови“ 12, 6003 Казански, Стара Загора, България

Описание: Здравейте, бих искала да насоча вниманието Ви към проблем с осветлението на ул. "Братя Жекови" 12 и по-конкретно в района на вход 0 (най-западния). До останалите входове достига някаква светлина от уличните лампи, но пред вход 0 няма никакво улично осветление и през нощта е абсолютен мрак. През зимата е още по-неприятно, когато се стъмнява още в 17,00 часа. Ще бъдем благодарни, ако се намери някакво решение и бъде осветен района.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 1 от 1 потребител

  История на промените

  • 03.04.2024 12:08
    Вашият сигнал е насочен към деловодството на Община Стара Загора. На електронната си поща ще получите входящ номер, чрез който на този адрес http://www.starazagora.bg/bg/delovodna-spravka чрез „деловодна справка“ можете да следите развитието на сигнала Ви.
  • 29.07.2023 23:44
    Сигналът Ви е насочен към фирма '' Ел Контрол ''.

  Всички видове сигнали