Сигнал №632

ID632

Ремонт

Начало13.08.2019

Боклук/сметище

Подаден от: Малинка Костова

Място/адрес:

Описание: Ето това правят така наречените "работници"...По цял ден търсят сянката.Не стига,че се вдига прах и шум от машините и от малкото работещи,но и се събират под терасите и хвърлят отпадъци.Кой ще го почисти?

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 29.08.2019 00:00   Време текущ статус: -283 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 16.08.2019 07:05
    Сигналът е предаден на отдел "Строителство".

  Всички видове сигнали