Сигнал №614

ID614

Липсващи или нелогични хоризонтални маркировки

Начало08.08.2019

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Стоян Русев

Място/адрес: ул. „Хан Аспарух“ 4534, 6008 Загорка, Стара Загора, България

Описание: На ул. "Хан Аспарух", посока Казанлък, преди портала и паркинга на ПЗ "Загорка" има вертикална маркировка, указваща, че лявата лента е за завиване към портала и паркинга. Явно, почти никой не се съобразява с нея, а хоризонтална маркировка липсва. Движещите се в лявата лента засичат тези, отиващи към кръстовището с ул. "Иван Вазов"

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 19.08.2019 00:00   Време текущ статус: -293 дни

  История на промените

  • 15.08.2019 12:18
    Предадено на отдел "Транспорт".
  • 09.08.2019 01:53
    Сигналът е предаден на Пътно строителство.

  Всички видове сигнали