Сигнал №613

ID613

Липсващи или нелогични хоризонтални маркировки

Начало08.08.2019

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Стоян Русев

Място/адрес: бул. „Славянски“ 2А, 6003 Стара Загора Център, Стара Загора

Описание: На входа на кръговото кръстовище на ул. "Анастасия Тошева" и бул. "Славянски, в посока от юг на север, има нелогична хоризонтална маркировка за движение направо и в двете ленти за движение. Това създава конфликтна точка при излизане от кръговото кръстовище към ул. "Димчо Стаев", защото изходното платно към "Димчо Стаев" е еднолентово и се засичат превозните средства от двете ленти в кръговото.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 12.08.2019 00:00   Време текущ статус: -300 дни

  История на промените

  • 09.08.2019 01:44
    Предадено на Пътно строителство.

  Всички видове сигнали