Сигнал №589

ID589

Неработещо осветление!

Начало30.07.2019

Неработещо улично осветление

Подаден от: Димитър

Място/адрес: Стара Загора

Описание: На ул.Иван Гарванов номер 77 в отсечката над ул Гоце Делчев няма осветление вече 2 седмици!

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 5 от 1 потребител

  История на промените

  • 25.09.2019 17:01
    Ул. осветление е възстановено.
  • 05.09.2019 07:57
    Предадено на фирма Елконтрол.

  Всички видове сигнали