Сигнал №5746

ID5746

Много опасна и дълбока дупка

Начало15.03.2023

Опасна улична дупка

Подаден от: Валентин Рудев

Място/адрес: бул. Цар Симеон Велики 173

Описание: Здравейте , Изпращам ви сигнал за много дълбока и опасна дупка на ул. Цар Симеон Велики 173. Моля ви вземете мерки, не искаме да се случи най лошото за да реагирата тогава. Очаквам съдействие от вас тази шахта и дупка да бъдат оправени във възможни най кратки срокове. Надявам се междувременно някой движещ се автомобил да не попадне в този огромен и дълбок трап. Моля ви вземете мерки навреме. На това място ще стане сериозен инцидент ако не се вземат мерки. Поздрави Валентин

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 10.04.2023 10:02
    звено "Инвеститорски контрол" - Дупката всъщност са няколко дъждоприемни шахти без капаци. На 11.04.23 ще започнат ремонта им.
  • 15.03.2023 18:58
    Сигналът е предаден към Отдел "Пътно строителство" и Звено "Инвеститорски контрол".

  Всички видове сигнали