Сигнал №5713

ID5713

Опасна детска площадка

Начало09.03.2023

Опасна детска площадка

Място/адрес: ул. Христо Ботев 149

Описание: Дъските по пода на площадките са стари и на места счупени. На едно място болта е почти изваден от самата дъска и скоро ще се счупи.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 06.05.2023 19:38
    Звено "ОКД: Ще се извърши проверка на място от екип на звено "ОКД". Ако се констатират нередности, ще бъдат отсранени.
  • 09.03.2023 12:20
    Предадено на звено "Озеленяване и комунални дейности".

  Всички видове сигнали