Сигнал №5669

ID5669

Неработещо осветление

Начало03.03.2023

Неработещо улично осветление

Подаден от: Дамян Тилев

Място/адрес: бул. „Митрополит Методи Кусев“ 31Б, 6000 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Осветлението на кръстовището на бул. "Митрополит Методи Кусев" и ул. "Лубор Байер" не работи.

  Статус: Приключен   Присъединени: 1
Оценка: 3 от 1 потребител

  История на промените

  • 15.06.2023 20:06
    Ф-ма "Ел Контрол" - Ул. осветление е отремонтирано.
  • 03.03.2023 19:21
    Сигналът е предаден към ф-ма "Ел Контрол".

  Всички видове сигнали