Сигнал №5625

ID5625

Повредено парково осветление.

Начало20.02.2023

Неработещо улично осветление

Подаден от: Преслав Станчев

Място/адрес: ЖП – гара, 6002 Петко Енев, Стара Загора, България

Описание: Повредено вградено в алейната настилка осветление. Намира се на главната алея в Парк "Станционна градина".

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 1 от 1 потребител

  История на промените

  • 03.04.2023 09:43
    главен експерт звено "Инвеститорски контрол" - Осветлението е отремонтирано
  • 21.02.2023 00:14
    Сигналът е предаден на фирма "Ел Контрол".

  Всички видове сигнали