Сигнал №562

ID562

Езерото Загорка

Начало14.07.2019

Боклук/сметище

Подаден от: Румен Михов

Място/адрес: бул. „Цар Симеон Велики“ 117, 6000 Център, Стара Загора, България

Описание: Здравейте, преди няколко дена сигнализирах за замърсени участъци на езерото.Сигналът ми бе приет, бях много обнадежден от това но в действителност, след като посетих парка отново нямаше и следа от почистваща дейност.Има също пропадане на бетона кашпа, която е от миналата година в непосредствена близост до ресторанта. Разбирам, че правите всичко възможно но не е достатъчно за нас като граждани.Вярвам, че заедно ще успеем да подобрим облика на града си.Ценя вашата работа, благодаря за вниманието.

  Статус: В процес   Присъединени: 3
  Срок текущ статус: 30.07.2019 00:00   Време текущ статус: -313 дни

  История на промените

  • 17.07.2019 11:33
    Сигналът е предаден към отдел "Строителство" и звено "Озеленяване и комунални дейности.
  • 15.07.2019 14:02
    Сигналът е предаден на Инспекторат и Незаконно строителство.

  Всички видове сигнали