Сигнал №5616

ID5616

Без улично осветление

Начало20.02.2023

Неработещо улично осветление

Подаден от: Галина Балабанова

Място/адрес: Кв. АПК, ул. Изгрев 46

Описание: От няколко дни няма улично осветление, не съм сигурна дали в целия квартал или само на някои улици.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 5 от 1 потребител

  История на промените

  • 01.03.2023 16:10
    Фирма "Ел. Контрол"- осветлението е отремонтирано.
  • 20.02.2023 07:37
    Сигналът е предаден чрез email

  Всички видове сигнали