Сигнал №5532

ID5532

Неработещи лампи на уличното осветление

Начало04.02.2023

Неработещо улично осветление

Подаден от: Преслав Станчев

Място/адрес: бул. „Руски“ 36А, 6000 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Неработещи лампи на уличното осветление и от двете страни на бул. Руски в отсечката от ул. Любор Байер до бул. Цар Симеон Велики.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 5 от 1 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 28.04.2023 17:47
    фирма поддържаща ул. осветление - Осветлението е отремонтирано.
  • 05.02.2023 00:24
    Сигналът е предаден чрез email

  Всички видове сигнали