Сигнал №551

ID551

Терасигейт

Начало10.07.2019

Незаконно строителство

Място/адрес: ул. „Орфей“ 6003, 6003 Три чучура, Стара Загора, България

Описание: Ул. Евридика 1 последния етаж строеж на терасата. На улицата падат строителни материали. 1.Има ли издадено строително разрешение? 2.Има ли констатирано незаконно строителство от Дирекция Контрол по строителството към Община Стара Загора? 3.Ако има незаконно строителство - има ли издадена заповез за премахването му?

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 21.07.2019 00:00   Време текущ статус: -322 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 12.07.2019 12:38
    отдел Строителство: Установено е покриване на тераса на ап. 41. Собственикът твърди, че има издадено разрешение. Изискано е от негo в 1-седмичен срок да представи строителните книжа. В противен случай започва процедура за незаконно строителство.
  • 11.07.2019 07:27
    Предадено на отдел Контрол по Строителството.

  Всички видове сигнали