Сигнал №5318

ID5318

Неработещо осветление

Начало20.12.2022

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иван Димитров

Място/адрес: бул. „Цар Симеон Велики“ 1, 6003 Три чучура, Стара Загора, България

Описание: Здравейте, Няколко осветителни тела не работят на тротоар за пешеходци /пешеходна пътечка/ намираща се между Била1 и р-н Тифани продължаваща до Кадастъра. Пътникопотока по нея от студенти и ученици от Музикалното училище е голям.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 06.01.2023 16:05
    Фирма "Ел. Контрол"- осветлението е отремонтирано.
  • 21.12.2022 00:39
    Сигналът е предаден чрез email

  Всички видове сигнали