Сигнал №5113

ID5113

Обширна остра дупка

Начало16.11.2022

Опасна улична дупка

Място/адрес: ул. „Поп Минчо Кънчев“ 40, 6002 кв. Славейков, Стара Загора, България

Описание: Дупката е от години, но става все по-обширна и дълбока. Всекидневно от там минават коли, които зареждат магазин, детска кухня. При навлизане в дупката има опасност от повреда на превозното средство, загуба на управление върху мпс-то и невъзможно спирането пред постоянно преминаващите пешеходци. Пресечката е оживена поради намиращите се в близост 3 медицински кабинета, детска кухня и ОУ и детска занималня.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 1 от 1 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 12.12.2022 15:43
    „ Инвеститорски контрол“ - Включено е в списъка за аварийни ремонти.
  • 17.11.2022 00:03
    Сигнала е предаден на Дирекция "Стоителство"

  Всички видове сигнали