Сигнал №507

ID507

Неработещо осветление

Начало24.06.2019

Неработещо улично осветление

Подаден от: Кристина Хаджиева

Място/адрес: Стара Загора ул.Св.Св.Кирил и Методий 3

Описание: Уличното осветление по ул.П.Р.Славейков, на юг от ул.Христо Ботев не работи от 2 месеца, а от 3 дни спря да свети и уличното осветление пред блока.Както написах адреса е ул.Св.Св.Кирил и Методий 3

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 14.11.2019 20:15
    Ел Контрол - Ул. осветление е отремонтирано.
  • 25.06.2019 06:05
    Сигналът е предаден към Звено "Инвеститорски контрол"

  Всички видове сигнали