Сигнал №5031

ID5031

Повредена шахта

Начало05.11.2022

Опасна улична дупка

Подаден от: Ивелин Станилов

Място/адрес: На ъгълa м/у ул.Гурко и ул.Света Троица

Описание: Видно от снимката шахтата е компрометирана и се e отворила голяма дупка. Преминаването на автомобил носи риск за повреда,която може да бъде отнесена към Общината. Моля, шахтата да бъде отремонтирана в най-кратък срок.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 03.01.2023 16:39
    Улеят ще бъде подменен в най- кратък срок.
  • 07.11.2022 09:45
    Сигнала ви е предаден към звено "Инвеститорски контрол".

  Всички видове сигнали