Сигнал №4947

ID4947

Липсваща решетка на отводнителна шахта

Начало20.10.2022

Опасна улична дупка

Подаден от: Десислава Стоянова

Място/адрес: ул. „Самарско знаме“ 12, 6009 Самара 2, Стара Загора, България

Описание: От повече от две години липсва решетката на отводнителната шахта пред нашата къща. Опасно е и веднъж един възрастен мъж пропадна с велосипедът си там. Поради тази причина съседи запълниха шахтата с листа и камъни. Но все още опасността си остава, защото се намира много близо до тротоара и може някой пак да пострада .

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 1 от 1 потребител

  История на промените

  • 04.01.2023 09:56
    Сигналът Ви е насочен към "Инвеститорски контрол".
  • 24.10.2022 09:17
    Сигнала ви е предаден към звено "ОКД"
  • 20.10.2022 23:58
    Сигнала е предаден на дирекция "Строителство и инвестиции"

  Всички видове сигнали