Сигнал №482

ID482

Половин пешеходна пътека

Начало17.06.2019

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Розалия Гигова

Място/адрес: ул. „Генерал Столетов“ 141, 6000 кв. Васил Левски, Стара Загора, България

Описание: На кръстовището между ул.Господин Михайловски и бул.Ген. Столетов има половин пешеходна пътека.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 17.06.2019 00:00   Време текущ статус: -356 дни

  История на промените

  • 17.06.2019 13:58
    Предадено на отдел „Строителство“ .

  Всички видове сигнали