Сигнал №465

ID465

Ремонтираме едно разваляме друго-2

Начало12.06.2019

Опасна улична дупка

Подаден от: Живко Ангелов

Място/адрес: ул. „Свети Апостол Карп“, 6004 Митрополит Методий Кусев, Стара Загора, България

Описание: Моля, да се самосезира инвеститорският контрол от страна на Общината. Защото строителната фирма си направи депо за пръст, строителни отпадъци в НЕ ремонтираната част до военните поделения и засипа там алеята към Загорка с пръст от преминаващите самосвали, багери, фадроми. НАСТОЯВАМ алеята да се ИЗРИНЕ и ИЗМИЕ от калта по нея, а дупките да се асфалтират.НАСТОЯВАМ алеята да бъде ОКОСЕНА, тротоара там дори не се вижда. От подаденият преди 4 месеца СИГНАЛ №231 , НИЩО НЕ СТЕ НАПРАВИЛИ ! КОГА... ???

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 28.06.2019 00:00   Време текущ статус: -345 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 12.06.2019 15:18
    Предадено към Отдел Строителство.

  Всички видове сигнали