Сигнал №456

ID456

Опасно висящо дърво след бурята

Начало09.06.2019

Паднало дърво

Подаден от: Васил Профиров

Място/адрес: Боруйград 26

Описание: След бурята, преди седмица, има масивен клон висящ/заседнал над електроразпределителни жици. Подадени са няколко сигнала, а отговор няма. Ежедневно минават деца, майки с бебето, възрастни хора и т.н.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 4 от 1 потребител

  История на промените

  • 01.07.2019 00:00
    Звено "Озеленяване и комунални дейности" - Клонът е премахнат.
  • 10.06.2019 18:05
    Предадено на звено 'Озеленяване и комунални дейности".

  Всички видове сигнали