Сигнал №451

ID451

Сигнал за запушени канали, липсващи решетки и наводнени гаражи

Начало07.06.2019

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Никола

Място/адрес: ж.к. Казански 66, 6010 Казански, Стара Загора, България

Описание: 1. Липсващи решетки върху отводнителни шахти - ОПАСНО за играещи деца и преминаващи възрастни 2. Системно наводняване на гаражите и НЕВЪЗМОЖНОСТ за използването им, заради липсващите решетки 3. Запушване на отводнителен канал между бл.17 и бл.14. Откакто е обновено междублоковото пространство, каналите НИКОГА не са били почиствани профилактично.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 27.06.2019 11:35   Време текущ статус: -345 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 07.06.2019 13:50
    Предадено на АБ "Запад" и звено ОКД.

  Всички видове сигнали