Сигнал №450

ID450

Улично осветление

Начало06.06.2019

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул. Радецки 30 вх. В

Описание: Здравейте,живея на ул. Радецки 30. Уличното осветление около мол Галерия, Лидъл и съседните малки уличкине работи цяла седмица вече. Ще бъде ли пуснато отново?

  Статус: Приключен   Присъединени: 1
Оценка: 5 от 1 потребител

  История на промените

  • 12.12.2019 16:48
    Осветлението е отремонтирано на 11. 06.
  • 08.06.2019 07:28
    Сигналът е предаден на Осветление.

  Всички видове сигнали