Сигнал №449

ID449

Наклонено дърво

Начало06.06.2019

Паднало дърво

Подаден от: Пламен

Място/адрес: бул. „Цар Симеон Велики“ 160, 6001 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: На бул.Цар Симеон Велики №160 поставихте знак за парко място за инвалиди. Непосредствено зад знака има дърво което е наклонено от основата и лежи към пътното платно и жиците на тролея. При паркиране е невъзможно да се прибере автомобила да тротоара.трябва за паркира на метър от него защото тавана упира в дървото. Днеска служители от Общината дойдоха и отрязаха две клончета и толкова. Видяха че дървото пречи на колите но казаха да пишем до общината. Моля за решение на проблема.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 27.06.2019 12:32   Време текущ статус: 0 дни

  История на промените

  • 07.06.2019 08:04
    Предаден на звено ОКД.

  Всички видове сигнали