Сигнал №436

ID436

паднали големи клони

Начало02.06.2019

Паднало дърво

Подаден от: Тодор Гайдов

Място/адрес: Руски 84

Описание: След последната буря има много паднали клони. Съседи от блока ги нарязаха, но са твърде големи и много и заемат няколко паркоместа. Моля да бъдат натоварени и извозени където трябва!

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 1 от 1 потребител

  История на промените

  • 12.06.2019 11:40
    Звено "Озеленяване и комунални дейности" - Дървесината е извозена.
  • 03.06.2019 20:52
    Сигналът е предаден съм звено ОКД.

  Всички видове сигнали