Сигнал №431

ID431

Паднало дърво

Начало01.06.2019

Паднало дърво

Подаден от: Тома Паскалев

Място/адрес: Ул.

Описание: Сигнализираме за паднало от корен дърво, на пресечките на ул. "Братя Жекови" и ул. "У. Гладстон", на пешеходния мост. Мостът е почти неизползваем заради короната на дървото, която е върху него.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 5 от 1 потребител

  История на промените

  • 12.06.2019 12:27
    Звено "Озеленяване и комунални дейности" - Сигналът е отработен.
  • 02.06.2019 13:35
    Предадено на звено ОКД.

  Всички видове сигнали