Сигнал №400

ID400

Ужасни дупки

Начало20.05.2019

Опасна улична дупка

Подаден от: Симеон Х.

Място/адрес: бул. „Свети Патриарх Евтимий“ 5, 6006 Кольо Ганчев, Стара Загора, България

Описание: Здравейте , Пиша ви , защото съм гневен на отношението на общината към главен път в Стара Загора. На влизане в кв К.Ганчев срещу стадион Трейс Арена има напречна дупка по цялата ширина на 4 те платна моля вече от 1 година е така нека да се оправи както и ужасните дупки на светофара в посока излизане и влизане от и към Стара Загора до спортното училище . Моля да се вземат мерки вече 1 година минаваме и си трошим колите !

  Статус: В процес   Присъединени: 3
  Срок текущ статус: 10.06.2019 00:00   Време текущ статус: -363 дни

  История на промените

  • 21.05.2019 15:48
    Сигналът е предаден на отдел Строителство.

  Всички видове сигнали