Сигнал №382

ID382

проблемен строеж в ж.к. Казански

Начало13.05.2019

Незаконно строителство

Подаден от: 500 жители на блок 33 и 32, ж.к. Казански

Място/адрес: ж.к. Казански 33Б, 6010 Казански, Стара Загора, България

Описание: Без предупреждение на живущите "строителни инвеститори" на парцел между няколко блока в кв. Казански (20, 32, 33), разчистват с багер в пространството си за строеж, като събарят големи дървета в опасна близост до паркиралите автомобили. Освен това шумът от строителните работи започва от 8 сутринта и продължава през целия следобед - явно нарушава часовете за спазване на режим в жилищни зони. Като по-мащабен 3-ти проблем е въпросът как е получено разрешителното им? Искаме проверки и информация!!!

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 31.05.2019 00:00   Време текущ статус: -373 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 14.05.2019 09:01
    Сигналът е предаден към Отдел "Строителство".
  • 14.05.2019 07:28
    Звено ''Инспекторат'' - Имотът е частна собственост и има издадено разрешително за изкореняване на 17 бр. дървета. Няма нанесени щети на автомобилите. Ф-мата има издадено разрешително за работа м/у 14:00 -16:00 часа.

  Всички видове сигнали