Сигнал №356

ID356

Паднадо дърво

Начало29.04.2019

Паднало дърво

Място/адрес: бул. „Хан Тервел“ 84, 6009 Самара 3, Стара Загора, България

Описание: Има паднало дърво на асфалтова пътека за пешеходци. Пречи да разхождам бебе с количка. Моля пътека да бъде изчистена.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 2 от 1 потребител

  История на промените

  • 04.10.2019 21:06
    Звено "Озеленяване и комунални дейности"- Дървото е премахнато и извозено.
  • 30.04.2019 08:05
    Сигналът е предаден към звено ''ОКД''

  Всички видове сигнали